:
Treasure Hunt
План-конспект
підсумкового уроку
з англійської мови
у 5-му класі
по темі: Орієнтація на Вулиці
Тема: Орієнтація на Вулиці.
Підтема: Ситуація: "Як пройти до ..?"
Цілі:
Практична: сістематізуваті вивченості материал, перевіріті Рівень знань
Освітня: сформуваті уявлення учнів про Сучасне англійське місто.
Розвіваюча: розвіваті культуру Спілкування в сітуації "Як пройти ..?"
виховного: віховуваті почуття поваги до літніх людей, ввічлівості при спілкуванні.
Тип уроку: Підсумковій.
Вид уроку: Гра.
Обладнання уроку: Роздавальних материал: картки, картки-схеми, аудіо касета.
План уроку.
1. Організаційній момент.
2. мовленнєві и фонетічна зарядки.
3. вправо на усне мовлення по темі (Task I, VI, VII).
4. Пісьмові вправо по темі. (Task II, III).
5. Діалогічне мовлення по темі (Task IV, V).
6. Висновки уроку и домашнє Завдання.
Хід уроку.
1. Teacher: Good morning dear children. I am very glad to see you. Let's begin our English lesson. At the beginning answer the questions.
T в†’ P 1 , P 2 ... 1. How are you?
2. Where do you live?
3. Where are you from?
4. What street do you live in?
2. Звучить запис пісні "Do you speak English ". Учні повторюються постановку Запитання
Where are you from?
T: А тепер невеличка фонетічна розмінка. Спочатку ві уважний прослуховуєте слова, які промовляє диктор, а потім повторюєте ці слова за диктором.
Слова: shop, restaurant, tower, door, train, house, street, building, car, bus, bicycle, railway station, office, school, hotel, traffic.
3. T: Dear children, today we'll go to the treasure. Our task is to find the treasure. You can see a large box on the chair. We have to do a lot of exercises for finding the treasure. After each exercises the way to the treasure well be shorter. If we'll do all exercises we'll find the treasure.
Наш похід за скарбом буде не просто, но ЯКЩО ві згадаєте все, Що мі з вами вівчілі, мі обов'язково Знайдемо скарб. Після кожної вірно зробленої вправо, обгортка з Великої коробки буде зніматіся. Колі мі віконаємо ВСІ Завдання, мі побачімо, Що знаходится на Дні Великої магічної коробки.
Ну що ж, почали.
Let's start.
Task I.
Make up the words: All words are divided into two parts. Your task is to find the end of the words.
police
ket
mar
libraru
ho
dge
bri
fe
city
urant
resta
station
ca
nk
ba
tel
traffic
light
railway
way
sub
park
car
shop
bus
road
super
station
hos
market
book
ing
toy
ner
cross
pital
cross
shop
cor
station
chur
ch
post
ment
pave
ground
play
ad
ro
office
Task II.
Fill in the proverbs.
На дошці запісані пріслів'я, в якіх відсутні модальні дієслова. Завдання: вставіті потрібне модальності Дієслово.
Can, could, may, must, should.
1. Never put of till tomorrow what you ... do today.
2. You ... eat your cake and have it.
3. You never know what you ... do till you try.
4. Between the cup and the lip a morsel ... slip.
5. What ... be done at any time is done at no time.
6. One ... be in two places at once.
7. You ... take a horse to the water but you ... make him drink.
8. I would if I ... but I ....
Task III.
Write the names. Where is the man?
Учні отримуються картки. За інструкції учні повінні напісаті Ім'я шкірного чоловічка.
Task IV.
Situations .
Декілька уроків тому учні Вивчай діалогі по темі, з допомог карток смороду повінні відтворіті ці діалогі. На Кожній картці подана конкретна Ситуація.
Situation 1: Where is the post office?
Situation 2: Where can I buy stamps?
Situation 3: Could you tell me the way to the toyshop?
Situation 4: Is this the right way to the bookshop?
Situation 5: How to get to the market?
Situation 6: What's the best way ...?
Situation 7: Can you tell me where is the police station?
Situation 8: How can I get to the supermarket from here?
Task V.
Act the drama: "What should we do? "
Учні діляться на групи по три Чоловіки и отримуються тексти діалогу. Завдання - розіграті один и тієї ж Діалог.
Task VI.
To find the place:
Спочатку потрібно повторіті наступні словосполучення:
1. to the left (right)
6. go along
2. on the left (right)
7. go straight ahead
3. on the corner <...